KAPER DEKOR

BİZE ULAŞIN

İletişim bilgilerimiz ve sosyal medya hesaplarımız aşağıda yer almaktadır.

BİZİ ZİYARET EDİN

Adapazarı/Sakarya

Akıncılar Mh, Adnan Menderes Cd.
NO:67/A, 54100

E-Posta: info@kaperdekor.com
Telefon: +90 536 521 27 27

İLETİŞİME GEÇ

Sorularınızı aşağıdaki sosyal medya hesaplarından dile getirebilirsiniz. Ekibimiz kısa süre içerisinde sorularınızın cevabını tarafınıza iletecektir.

İmalatçı Firmayız
Akordiyon kapı üretimi, bizim ana işimiz olup ek işimiz değildir. Tüm kapıları kendimiz hazırlıyoruz. Uygulanacak olan yerin ölçüsüne tam uyacak şekilde üretiyor ve sizlere ulaştırıyoruz.
malzeme kalitesi

Malzeme Kalitesi

Kapıyı oluşturan tüm profillerin hammaddesinin temininden profillerin üretimine, kalite kontrolünden stoklarımıza girişine kadar tüm süreçlerde aktif rol alıyoruz.

üretim ve teslimat

Üretim ve Teslimat

Gelen talepleri maksimum dikkatle imalata alıyor, kalite kontrollerini yaptıktan sonra özenle paketliyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

satış öncesi destek

Satış Öncesi Hizmet

Gerek telefonla yaptığımız görüşmeler ile gerek whatsapp üzerinden yaptığımız yazışmalarla ve gerekse uygulama yerinde yaptığımız tespitler ile ölçünün nasıl alınması gerektiğinden en uygun modelin seçimine kadar sizlere destek sunuyoruz.

satış sonrası destek

Satış Sonrası Hizmet

Her ne kadar kapılar ile birlikte montaj kılavuzu gönderilse de, işin arkasını bırakmıyor, montajın yapılıp kapının kullanıma hazır olmasına kadar sizler ile iletişimde oluyoruz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşterilerimiz için en iyi olabilecek çözümleri üretip buna göre hareket ediyoruz.