KAPER DEKOR

HAKKIMIZDA

Durmadan çalışıp, sizler için en iyisini üretmeyi amaçlıyoruz.

Kaper Dekor Hakkında

Kaper dekor olarak sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimizdir ilkesiyle hareket etmekten gurur duyuyoruz. Sizlerden gelen olumlu geri dönüşler de bu ilkemizin göstergesidir. Ölçünün en doğru şekilde alınmasından sipariş girişine ürün tesliminden sonra montaj yapılıncaya kadar tüm konularda destek sunuyoruz. Camlı ve camsız tüm akordiyon kapılar kendi imalatımız olup %100 yerli ve kaliteli malzemeden üretilmektedir. Aracı firma olmadığımızdan dolayı tüm akordiyon kapılar tarafımızdan hazırlanmakta, kontrol edilmekte ve özenle paketlendikten sonra en hızlı şekilde beklemeden sizlere ulaştırılmaktadır. Diğer firmalarda ürün içeriğinde bulunmayan ve talep edildiğinde ilave ücreti olan çift taraflı ray gizleme pervazı tarafımızdan standart olarak gönderilmektedir.

1665
MEMNUN MÜŞTERİ
%98
OLUMLU GERİ DÖNÜŞ
%100
YERLİ VE KALİTELİ MALZEME
128
OLUMLU YORUM

İstekleriniz bizim için değerli.

KAPER DEKOR OLARAK SİZİN MEMNUNİYETİNİZ BİZİM MEMNUNİYETİMİZDİR İLKESİYLE HAREKET ETMEKTEN GURUR DUYUYORUZ. SİZLERDEN GELEN OLUMLU GERİ DÖNÜŞLER DE BU İLKEMİZİN GÖSTERGESİDİR.

Akordiyon Kapı Kullanım Alanları

İş yerleri

İşyerlerinde ofis ve imalathane bölmelerinde.

Küçük Alanlar

Evin diğer odalarına nispeten daha küçük olan banyo, tuvalet vb. yerlerde rahat bir geçiş sağlamak.

Merdiven Başları

Sıcak havanın yukarı veya aşağı kaçtığı dublex evlerde merdiven başlarında.

Koridorlar

Salon/oda, salon/mutfak veya uzun koridor bölmelerinde

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşterilerimiz için en iyi olabilecek çözümleri üretip buna göre hareket ediyoruz.
İmalatçı Firmayız
Akordiyon kapı üretimi, bizim ana işimiz olup ek işimiz değildir. Tüm kapıları kendimiz hazırlıyoruz. Uygulanacak olan yerin ölçüsüne tam uyacak şekilde üretiyor ve sizlere ulaştırıyoruz.
malzeme kalitesi

Malzeme Kalitesi

Kapıyı oluşturan tüm profillerin hammaddesinin temininden profillerin üretimine, kalite kontrolünden stoklarımıza girişine kadar tüm süreçlerde aktif rol alıyoruz.

üretim ve teslimat

Üretim ve Teslimat

Gelen talepleri maksimum dikkatle imalata alıyor, kalite kontrollerini yaptıktan sonra özenle paketliyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

satış öncesi destek

Satış Öncesi Hizmet

Gerek telefonla yaptığımız görüşmeler ile gerek whatsapp üzerinden yaptığımız yazışmalarla ve gerekse uygulama yerinde yaptığımız tespitler ile ölçünün nasıl alınması gerektiğinden en uygun modelin seçimine kadar sizlere destek sunuyoruz.

satış sonrası destek

Satış Sonrası Hizmet

Her ne kadar kapılar ile birlikte montaj kılavuzu gönderilse de, işin arkasını bırakmıyor, montajın yapılıp kapının kullanıma hazır olmasına kadar sizler ile iletişimde oluyoruz.